چند نکته درباره ی انتخاب پس باکس اتاق تمیز که باید بدانید!!!پس باکس ها ابزاری مناسب جهت انتقال مواد به داخل و خارج کلین روم می باشند.از پس باکس ها بطور گسترده در داروسازی ها ،کارخانجات تجهیزات پزشکی ،بیمارستان ها،آزمایشگاه ها سلول درمانی و..استفاده می شود.پس باکس ها علاوه برایجاد حفاظت کامل در انتقال مواد،حمل و نقل به داخل و خارج اتاق تمیز را نیز آسان کرده اند.

اتاق تمیز ، کلین روم پس باکس های دارای ابعاد و ویژهگی های متفاوتی می باشند و در سه دسته فعال، نیمه فعال و ایستا تقسیم می شوند.که تفاوت اصلی در تهویه هوا و فیلتراسیون آلودگی می باشد.پس باکس ایستا:

این نوع پس باکس ها یک راه حل مقرون بصرفه جهت انتقال مواد بین دو اتاق با تمیزی یکسان بوده و فاقد جریان هوا می باشد.
اتاق تمیز ، کلین روم اتاق تمیز ، کلین روم

پس باکس نیمه فعال:

اتاق تمیز ، کلین روم اتاق تمیز ، کلین روم

این نوع پس باکس با دارا بودن جریان هوا و فیلتر هپا جهت استفاده بین دو محیط با کلاس تمیزی متفاوت می باشد ،هوای این نوع پس باکس از هواساز تامین می شود .پس باکس نیمه فعال با توجه به انعطاف پذیری بالا در همگام شدن با سیستم تهویه مرکزی اتاق تمیز ،هنگام ساخت اتاق های تمیز جدید پیشنهاد میگردد.
پس باکس فعال:

این نوع پس باکس نیز جهت استفاده بین دو اتاق با کلاس تمیزی متفاوت می باشد.درصورتی که محصول شما نیاز به ماندگاری طولانی تری در پس باکس داشته باشد این گزینه بهتر است.این نوع پس باکس به زیر ساخت های اضافی احتیاج ندارد زیرا هر آنچه از هندلینگ پیچیده ی هوارا نیاز دارد در خود جای داده است.این نوع پس باکس برای استفاده در اتاق تمیز ساخته شده پیشنهاد میگردد زیرا تمامی تجهیزات لازم برای استفاده از هوا را در خود جای داده است.
اتاق تمیز ، کلین روم اتاق تمیز ، کلین روم

هنگامی که در مورد نوع پس باکس مورد نیاز تصمیم گیری انجام شد زمان انتخاب یک تامین کننده است. خواه یک شرکت کوچک یا بزرگ به رزومه آن شرکت نگاهی بیندازید و از خدمات و پشتیبانی آن شرکت اطمینان حاصل کنید که درصورت بروز مشکل در آینده کلیه لوازم جانبی و قطعات قابل سفارش و تحویل هستند. شرکت مانا صنعت با داشتن تیم مجرب جهت ساخت ، نصب و راه اندازی اتاق تمیز و ارائه خدمات پس از فروش کلین روم آماده همکاری با شما خواهد بود.تماس با ما