کفپوش های بهداشتی اپوکسی (Epoxy)


کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و بهداشتی یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف و بدون هیچ‌گونه پستی و فرورفتگی است تا به محل رشد باکتری و میکروب تبدیل نشود.
چسبندگی فوق‌العاده روی سطوح بتنی، فلزی و … دارد، همچنین امکان خط‌کشی و طراحی روی کفپوش وجود دارد و در رنگ‌های مختلف قابل‌اجرا است. به دلیل مقاومت مکانیکی بالا بهترین گزینه برای مکان‌های با ترافیک بالا است.
این دانش بر پایه ماده مرکب آمین است. به دلیل خاصیت پاک ‌کنندگی و محافظت از سطح در برابر باکتری جایگزین بسیار مناسب و سازگار با محیط، به‌جای مواد ضد باکتری شیمیایی است.
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و بهداشتی پوششی کاملاً محافظ است برخلاف پوشش‌ها و لایه‌های سطحی، برای همیشه روی سطح‌ فعال است. حتی درصورتی ‌که سطح صدمه‌دیده و یا دچار آتش‌سوزی شده باشد.
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال (بهداشتی) معمولاٌ در صنایع نظامی، بیمارستان‌ها و بخصوص اتاق عمل، سالن کنفرانس، Clean room و …استفاده می‌شود. کفپوش اپوکسی بهداشتی همچنین در صنایع غذایی، صنایع دارویی و بهداشتی و به طور کل تمامی مکان‌هایی که آنتی باکتریال بودن و ضد گرد و غبار بودن سطح اهمیت داشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.


ویژگی‌های کفپوش اپوکسی بهداشتی:


یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف.

چسبندگی فوق‌العاده روی سطوح مختلف .

مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده‌ها.

مقاوم به اشتعال و عایق صوتی و حرارتی.

ضد قارچ و باکتری، آنتی باکتریال و بهداشتی.

نظافت آسان و سریع. ضد گرد و غبار.

عمربالا،نگهداری و تعمیرات ارزان


اتاق تمیز ، کلین روم
تماس با ما